מדיניות משלוחים

 
 
  • באתר MyLiberty ניתן להזמין מגוון של מוצרים עד הבית, אנו ממליצים לרכז קניות באתר ובכך לחסוך את עלות המשלוח.
  • בכל הזמנה מסכום 299 ₪ ומעלה המשלוח בחינם.
  • שעות החלוקה הן 8:00 ועד 17:00 בערב, אם מתאים לכם לקבל את המשלוח במקום העבודה אנא ציינו זאת בכתובת האספקה ובהערות.
  • זמן האספקה לרוב חלקי הארץ הינו 3 ימי עסקים, באזורים המרוחקים ממרכזי האוכלוסין הגדולים המשלוח יגיע בתוך 5 ימי עסקים.
  • אנו מגיעים לרוב הישובים בארץ, אם יישובך לא מופיע ברשימת הישובים שהאתר מציע אנא פנה לנציגי שירות הלקוחות לצורך בירור, במידה ואתה מתגורר בישוב שאינו מופיע ברשימה אך מקום עבודתך מופיע ברשימה אנו ממליצים לשלוח את החבילה למקום העבודה.
* שימו לב: הזמנה שתבוצע לאחר השעה 15:00 בצהריים תחושב כאילו בוצעה ביום שלמחרת בחישוב ימי העסקים למשלוח. היום בו מתקבלת ההזמנה לא נכלל בספירת ימי העסקים עד לקבלת המשלוח. לדוגמא אם ההזמנה בוצעה ביום ראשון בארבע אחר הצהריים, המשלוח ייצא ביום שני ויסופק בתוך 3 ימים: שלישי, רביעי או חמישי. האם היישוב מרוחק המשלוח יסופק בתוך 5 ימי עסקים ע"פ אותו חישוב. 


מדיניות החזרת מוצרים באתר MyLiberty
לנו חשוב לנו מאוד שהלקוח יהיה מרוצה לכן, במידה והמוצרים שהזמנתם לא מתאימים מכל סיבה שהיא, אתם יכולים להחזיר אותם כל עוד האריזה סגורה בשקית המקורית. ניתן להחזיר את המוצרים עד שלושה חודשים מיום הקניה.
תהליך החזרת המוצר: יש לוודא שהמוצר ארוז באריזתו המקורית, לאחר מכן לתאם עם נציגי שירות הלקוחות את דרך החזרת המוצר, ניתן לבצע החזרה ב-2 דרכים: הראשונה, להעביר את המוצר באופן עצמאי למחסני החברה, השנייה, איסוף ע"י שליח מבית הלקוח: בחירה בדרך זו גוררת תשלום משלוח מלא (30 ש"ח) עבור עלות האיסוף מהבית, גם במידה והלקוח לא שילם בקניה המקורית עלויות משלוח בגלל שקנה מעל הסכום הפוטר מקניה בהחזרת המוצרים יש לשלם עבור האיסוף. לאחר הגעת המוצר למחסני החברה נציג שירות הלקוחות יחזור ללקוח לצורך זיכוי כספי. 

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.