3 שיטות לא שגרתיות להורדת לחץ דם שלכם


סובלים מלחץ דם גבוה? האם אתם גם במקרה סובלים מחוסר בשעות שינה או מנדודי שינה (אינסומניה)? מחקר שפורסם על ידי Henry Ford Center for Sleep Disorders שבדטרויט מגלה קשר ישיר בין כמות שעות השינה לבין לחץ הדם. בניגוד לתזונה, הידועה בהשפעתה על לחץ הדם, שינה (או חוסר בה) היא רק אחד מהגורמים אשר אינם מתקשרים אצלנו מיידית במחשבה ללחץ דם גבוה.


הנה מספר שיטות לא שגרתיות להורדת לחץ הדם שלך:

  • טיפולים אלטרנטיביים - בשנת 2013 פרסם ארגון הקרדיולוגים האמריקאי (American Heart Association) במגזין המדעי Hypertension את נייר העמדה שלו הנוגע לשיטות טיפול האלטרנטיביות ויעילותן בהפחתת יתר לחץ דם. על פי נייר עמדה זה, למדיטציה טרנסצנדנטאלית (בניגוד לסוגי המדיטציות האחרות, כמדיטציית זן) ולביו-פידבק השפעה לטובה על מצבי לחץ דם גבוה. שיטות אחרות (כיוגה ואקופונקטורה) סווגו, על פי נייר עמדה זה, כחסרות השפעה יעילה.
  • קינמון - אוהבים קינמון בתה שלכם? עכשיו, יש לכם גם סיבה בריאותית ליהנות ממנו. ממחקר שנערך על ידי ד"ר חוליו וינשטין, מנהל יחידת הסוכרת במרכז הרפואי וולפסון, עולה, כי הוספת 1,200 מ"ג קינמון לתזונה היומית, עשויה להפחית את לחץ הדם של חולי סוכרת סוג 2. במשך 12 השבועות בהן נערך המחקר, ירד לחץ הדם הסיסטולי של הנבדקים שטופלו בקינמון מהבדיקה הראשונה ב-3.4 ממ"כ בממוצע, עם טווח של עד 11.4 ממ"כ. לעומתם, בקבוצה שטופלה בפלסבו עלה לחץ הדם הסיסטולי ב-1.9 ממ"כ.
  • צחוק ומוסיקה - במחקר יפני של Osaka University בקרב גברים ונשים בגילאים שבין 40 ל-74 חולקו הנבדקים לשלוש קבוצות: קבוצה אחת עסקה במוסיקה (האזנה ושירה), השנייה בצחוק (פעילויות בידוריות הכוללות יוגת צחוק וכד') והשלישית שימשה כקבוצת הביקורת. לאחר שלושה חודשים, תוצאות המחקר הורו כי: בקבוצת המוסיקה חלה ירידה של כ-6 ממ"כ ובקבוצת הצחוק - 5 ממ"כ. יותר מכך: בדיקות לחץ דם שנערכו מיד לאחר שמיעת המוסיקה והבידור עצמו, היו נמוכות בצורה משמעותית מבדיקה שנערכה במצב לפני או אחר מכן.
3 שיטות לא שגרתיות להורדת לחץ דם שלכם

ליתר לחץ דם השפעה על גופנו בכל גיל. בגילאים מבוגרים יותר, כאשר ישנן בעיות בריאותיות נוספות ונלקחות תרופות באופן קבוע, כדאי לנסות לחפש שיטות שאינן כוללות הוספת תרופות לאלה הנלקחות. שיטות כאלה תאפשרנה לכם להוריד את לחץ הדם, מבלי להתנגש בתרופות הנלקחות.

כמובן שניתם למצוא אצלנו באתר MyLiberty מכשירים למדידת לחץ דם:

  1.  מד לחץ דם שמתלבש על הזרוע
  2. מד לחץ דם דיגיטלי מתקדם

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.