3 סיבות טובות לניקוי רעלים בגיל הזהב

רעלנים מצטברים בגופנו לאורך כל חיינו: המזון המעובד שאנחנו אוכלים, האוויר המזוהם שאנחנו נושמים, אדי כימיקלים בהם אנחנו משתמשים לצרכי ניקוי ועוד. בכלל, אורח החיים הלא-בריא והלוקה בחסר שאנחנו מנהלים לאורך השנים גובה את מחירו מגופנו ומתבטא, לבסוף, בגיל השלישי, בבעיות עיכול שונות (החל באי סדירות במתן הצרכים, דרך כיבי קיבה שונים וכלה בהשפעה על איברים נוספים בגוף ככיס המרה והכבד), בכאבי ראש ועייפות, בהחלשות המערכת החיסונית ואף בהגברת הסיכון לחלות בסרטן מסוגים שונים.
green juice 769129 640

הנה שלוש סיבות טובות מאד לבצע ניקוי רעלים בגיל הזהב:
• ניקוי רעלים מוקדם מונע התדרדרות וקריסה - במידה ולא הקפדתם על אורח חיים נכון ובריא לאורך כל השנים שקדמו לכך, עם הגעתכם לגיל הזהב אתם עלולים להיתקל במצב של הרעלה כוללת וקריסה של כל מערכות הגוף. ברוב המקרים, התופעות המקדימות תהיינה מינוריות וזניחות ולא תעוררנה דאגה בליבכם או בלב הרופא המטפל. בשלב הראשון, לא תראו, למשל, שינוי חד ופתאומי בערכים בבדיקות שלכם. אולם, אם תתעלמו מתחושת העייפות הקבועה שלכם (לדוגמה) תוצאות ההתעלמות לא תאחרנה לבוא.
• בגילאים מבוגרים גופנו איננו סלחן לחטאים הקטנים שלנו כבעבר - עם העלייה בגיל, גופנו נחלש והופך להיות פגיע יותר מבעבר. הדוגמאות לכך הן רבות: מזונות שיכולתם לאכול ללא תגובה פיזיולוגית מיוחדת, כיום, מעוררים אצלכם קשיי עיכול או תגובות אלרגיות, כל נגיף שפעת מזדמן העובר בסביבה מפיל אתכם למיטה למשך תקופה המתארכת בכל פעם וכן הלאה. גופנו הבוגר והמורעל כבר איננו מסוגל להתמודד עם כל הרעלים שהוא סופג ולכן, הוא מגיב בהתאם.
• ניקוי רעלים מהווה צעד ראשון בכיוון הנכון - כל המומחים מדגישים את חשיבותה של תזונה נכונה ואורח חיים מאוזן בכל גיל ובכל שלב של חיינו. הם אמנם "ממליצים", אבל כמה מאיתנו אכן יכולים לומר, באמת ובתמים, שהם מחויבים לאורח חיים כזה? ניקוי רעלים יכול להוות את ההצהרה שלכם (בעיקר עבור עצמכם), כי מעתה, בכוונתכם להיות "טובים" לגוף שלכם על מנת שאף הוא יהיה טוב אליכם.
לסיכום:
מוטב מאוחר מאשר אף פעם. לכן, גם אם עד כה זלזלתם בבריאותכם, זהו הזמן לקחת אותה בידיכם, לבצע ניקוי רעלים, ולאחריו, לאמץ לעצמכם דרך חיים בריאה יותר.

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.