3 דרכים מומלצות לטפל בהזדקנות העור

 
כמו שאר התאים בגופנו, גם העור שלנו מתבגר יחד איתנו. בגיל הזהב, אותו עור שעטף אותנו ומילא את תפקידו נאמנה בעשרות השנים, מזקין, מתבגר, מתייבש, מתקמט ומפתח שומות וכתמי עור שלא פגשנו בעבר. העור שלנו בוגד בנו... לרוב, בגידתו נובעת מכך שאנחנו אלה שבגדנו בו קודם: לא טיפלנו בו כיאות וכנראה שלא סיפקנו לו את כל מה שהוא זקוק לו. אבל כל זה אינו מנחם אותנו, כאשר אנחנו מביטים במראה ורואים עד כמה העור שלנו הזקין והשתנה...

הזדקנות העור
אמנם לא נוכל להחזיר את עורנו למצבו כפי שהיה לפני מספר עשורים, אולם נוכל לנקוט במספר צעדים שיסייעו לנו למנוע את המשך הזדקנותו ואולי אפילו להחזיר אותו למצבו לפני עשור או שניים:
• תכשירים קוסמטיים מתאימים - בגיל השלישי, העור שלנו (כמו שאר גופנו) הופך לרגיש ופגיע ולכן, לא כל מוצר קוסמטי יכול להתאים לו. יתרה מכך, תכשירי קוסמטיקה שאינם מיועדים במפורש לעור בגיל זה עלולים אף להזיק לו ולגרום לו לפתח רגישויות ותופעות אלרגיות שונות. לכן, חשוב מאד להקפיד על ההתאמה ולא להסתפק ולהשתמש בכל תכשיר, רק מאחר והוא זמין לנו יותר מהמתאימים.
• שיגרת טיפוח יומית - ניקוי יומי לעור הפנים בתכשיר שאיננו מייבש את העור, קרם לחות ליום המכיל מסנן קרינה, קרם הזנה או סרום עשיר לפני השינה, שימת לב מיוחדת לעור שמסביב לעיניים או לשפתיים, כל אלה אמצעי טיפוח שאם עדיין לא אימצת לעצמך, מומלץ להתחיל בהם כבר היום.
• תזונה בריאה - כידוע, כאשר אנחנו מרגישים טוב פיזית, העור שלנו מקרין זאת. לכן, מומלץ להקפיד על תזונה הכוללת הרבה פירות וירקות, סיבים ונוזלים (מים ומיצים טבעיים). בנוסף לכך, מומלץ להמעיט במזונות ובמצרכים מעובדים (לחם לבן, קמח לבן או סוכר לבן) ולהעדיף את החלופות הבריאות שלהם.
לסיכום:
עור מזקין ומקומט איננו גזירה משמיים ואיננו מחויב המציאות. אמנם, לעולם לא נוכל להשיב לגמרי את הגלגל לאחור ולזכות שוב בעור שהיה לנו כאשר היינו בני עשרים, אבל בהחלט ניתן להאט את הזדקנותו ולגרום לו להיראות מלא חיים ובוהק.

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.