תחתונים סופגים מול חיתולים

עד לעשור האחרון, פתרון הספיגה היחיד למבוגרים היה החיתול, כשגם בימינו אנו, חיתולים למבוגרים מהווים פתרון מוצלח למדי עבור מבוגרים הסובלים מבעיות בשליטה על הסוגרים או אשר הינם סיעודיים. עם זאת, בשקט בשקט וכמעט מבלי שהרגשנו, התפתח פתרון נוסף הנחשב לאטרקטיבי לא פחות, אם לא יותר, כאשר הכוונה היא לתחתונים הסופגים. התחתונים הסופגים באו לעולם כתוצאה מהתפתחויות טכנולוגיות בתחום מוצרי הספיגה וכן הודות לביקוש העצום לפתרון חדשני ודיסקרטי מצד צרכנים. הודות להתפתחויות אלו, ניתן כיום ליהנות מפתרונות ספיגה דיסקרטיים במיוחד שכמעט ולא ניתן להבחין בהם מבעד לבגדים. הכוונה היא הן לכך שמדובר בפתרונות ספיגה דקים מאוד בהשוואה לחיתולים והן לכך שמדובר במוצרים שלמשל אינם מרשרשים בזמן ההליכה. במאמר שלפניכם נפרט אודות ההבדלים המרכזיים בין חיתולים למבוגרים לבין תחתונים סופגים.

יכולת הספיגה

ההבדל המרכזי בין חיתולים למבוגרים לבין תחתונים סופגים בא לידי ביטוי ביכולת הספיגה של המוצרים השונים. אמנם ישנם מספר דגמים של תחתונים סופגים הניחנים ביכולת ספיגה מרשימה, אך באופן גורף החיתולים מאופיינים ביכולת ספיגה טובה יותר, שלא לומר אופטימאלית. אי לכך אם נרצה למקם את המוצרים השונים על סולם יכולת הספיגה, הרי שבשלבים הנמוכים ביותר נמצא את הסופגנים ואת הפדים, במרכז הסולם נמצא את התחתונים הסופגים ואילו בצמרת הסולם נמצא את החיתולים למבוגרים. אך יכולת ספיגה אינה הפרמטר החשוב היחיד כמובן.

אוכלוסיית היעד

ההבדלים ביכולת הספיגה משפיעים כמובן במידה רבה על אוכלוסיות היעד של המוצרים השונים. בהתאם לכך חיתולים למבוגרים מתאימים בעיקר עבור אלו שאיבדו שליטה על הסוגרים באופן מוחלט או עבור אלו שאיבדו את יכולת השליטה על שלפוחית השתן באופן מלא. בנוסף החיתולים למבוגרים מתאימים גם כן לחולים סיעודיים שלא מסוגלים להגיע לשירותים תוך זמן קצר, לחולים הנמצאים במצב וגטטיבי ועוד.
באופן כללי תחתונים סופגים מתאימים עבור מבוגרים שסובלים מבריחת שתן קלה עד בינונית, המעוניינים להמשיך ולנהל אורח חיים רגיל, מבלי שהסביבה הקרובה תהיה מודעת לבעיה ממנה הם סובלים. אם זהו המצב הרלוונטי לגביכם באופן אישי, נראה כי תחתונים סופגים הם הפתרון האידיאלי.

החשיבות שבהתנסות

ישנם מקרים רבים שבהם אין צורך להתנסות בשני המוצרים שכן ברור כשמש שיש צורך בחיתולים למבוגרים בלבד או בתחתונים סופגים בלבד לצורך העניין. עם זאת, לעתים קרובות נוצר מצב שבו לא ניתן לצפות מראש איזה מוצר יתאים יותר למטופל. במצבים האלה מומלץ לרכוש מספר מוצרים או להזמין מספר דוגמיות ופשוט להתנסות באופן אישי במוצרים השונים עד למציאת המוצר המתאים ביותר.
יש לציין בהקשר הזה כי ישנו מגוון רחב ביותר של גזרות ומידות הן של חיתולים למבוגרים והן של תחתונים סופגים ולכן לא אחת גם לאחר בחירת המוצר המתאים ביותר, יהיה צורך בתהליך התאמה.

החברה המובילה בתחום

לסיום ברצוננו לציין לטובה את חברת Prevail העולמית, שבעבר הובילה את שוק החיתולים למבוגרים והיום גם עושה חייל בתחום התחתונים הסופגים. כל המוצרים המיוצרים במפעלי החברה מיוצרים מבדים נושמים ונעימים למגע, הספוגים בוויטמיןE לשמירה על העור ובתמציות אלוורה להרגעתו. מומלץ להתעניין ולהתנסות.

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.