תחביבים שמתאימים לבני גיל הזהבהמבוגרים של היום יכולים לעשות הכל, אולי מעט יותר לאט או בזהירות, אבל באמת שיש מעט מאד תחביבים בהם הם עסקו בעבר, ובהגיעם לגיל מסוים הם נאלצים להפסיק לעסוק בהם.

יתרה מכך, הקמת המשפחה של הילדים הגדולים (אשר אינם נזקקים לתשומת לב כיום, כפי שנזקקו כשהיו קטנים), מפנה לאנשים מבוגרים המון זמן פנוי. זמן אותו הם יכולים לנצל לפיתוח תחביבים ישנים שזנחו, להמשיך לעסוק בתחביבים שלא נזנחו ואף למצוא להם תחביבים חדשים שלא עסקו בהם בעבר.


דייג - תחביבים לגיל הזהב

מאחר ואתם מכירים את עצמכם טוב יותר מכולם, הנה מספר קווים מנחים למציאת רעיונות לתחביבים שאולי לא חשבתם עליהם:

• האם אתם אנשים "של אנשים" או שאתם מעדיפים תחביב סוליסטי? חלק מהאנשים נזקקים לחברת אנשים אחרים, לכן, חוגים (כמו ברידג', התעמלות ואפילו אומנויות פלסטיות שונות) במתנ"ס או במועדון הכושר המקומי יכולים להתאים להם. אחרים, מעדיפים לעסוק בתחביבם לבד, הם אוהבים את השקט שלהם. אנשים כאלה יוכלו ליהנות מטיולים ארוכים לבדם או אפילו מסריגה ורקמה בבית.
• האם אתם מתכוונים לעסוק בתחביב רק במסגרת חוג או מועדון או אולי להמשיך לעסוק בו גם בצורה פרטנית בבית? אם תרצו לעסוק בתחביבכם גם מחוץ לגבולות החוג (למשל, קישוטי מרציפן לעוגות, ציור או קדרות), תזדקקו לציוד המתאים ולפינת העבודה שתוכל להכיל אותו.
• האם אתם טיפוסים "מחושבים" ומדויקים אשר יודעים לעבוד לפי הנחיות ושרטוטים או שאתם מעדיפים לתת לאמן שבכם לבטא את עצמו? דוגמות לתחביבים המחושבים הן בניית דגמים, עבודות נגרות, תכשיטנות, ריקמה, סריגת קרושה וכד', בעוד ה-Free Spirits שבנינו יעדיפו לעסוק דווקא בציור, בקדרות, ביציקת נרות ועוד.
• האם תרצו לשלב בתחביבכם את הילדים והנכדים או שתעדיפו להשאיר את התחביב שלכם מחוץ למערכת היחסים איתם? במידה ותחליטו לשלב אותם, תוכלו לפתח תחביב הנוגע למחשבים. במידה ויש לכם ידע מוקדם, תוכלו ללמוד עיצוב ועיבוד תמונה בתוכנות כפוטושופ, למשל, להשתתף בפורומים המעניינים אתכם וכד'. תהליך הלמידה יכול להיעשות בחברתם, בצורה פרטנית על ידי איש מקצוע או בחוגים מתאימים.

גיל הזהב מפנה לכם המון זמן לתחביבים ולהעשרה של עצמכם. כעת, תוכלו לעשות את כל הדברים שחלמתם עליהם בעבר, ופשוט לא היה לכם זמן עבורם.

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.