שלושה שימושים יוצאי דופן לגבישי הג'ל סופח המים שבטיטול

הנה מספר דברים שבוודאי לא ידעתם על גבישי הג'ל שממלאים את הרווח בין שכבות הבד-נייר של החיתול: הם ידידותיים לסביבה, אינם רעילים והם מסוגלים לספוח כמות אדירה של נוזלים.
 
עכשיו, כשאתם כבר יודעים, הנה שלושה שימושים יצירתיים למדי בתכונות של החומר:

• שקיות קרח שימושיות שאינן נוזלות - כאשר יש ילדים (או ספורטאים בבית) שקיות קרח לקירור חבלות ופציעות הן מצרך נפוץ. רובנו משתמשים, כאלתור, בשקיות הירקות הקפואים שתמיד נמצאות במקפיא שלנו. אבל, חלופה טובה בהרבה מספק הג'ל הזה: פותחים טיטול ואת הגבישים שיש בתוכו שופכים לשקית ניילון שניתן לאטום (בסגר רב פעמי מולחם, למשל), מוסיפים מים, משטחים ומקפיאים. עכשיו, כבר לא תצטרכו להתמודד עם לקט כפרי שמטפטף על השטיח. 

• תוסף דשן לצמחים בגינה או בעציצים - התכונה המופלאה ויכולתו האדירה של הג'ל לספוח מים יכולה לשמש אתכם כאשר אתם נוסעים מהבית ואין מי שישקה את העציצים. ערבבו באדמה שבעציצים ג'ל רווי מים (או פזרו את הגבישים היבשים והשקו עד ספיחה מלאה של המים), מעתה, העציצים שלכם לא יחושו בכלל בחסרונכם, כי יש להם כמות מים מספקת לזמן רב.

שלושה שימושים יוצאי דופן לגבישי הג'ל סופח המים שבטיטול

• ג'ל באגרטלי הפרחים - גם שימושי וגם דקורטיבי. תוכלו לשים גרגירי ג'ל באגרטלים שלכם במקום המים המתעפשים והמריחים רע לאחר מספר ימים. אם תרצו להעריך עוד יותר את חייהם של הפרחים, הוסיפו למים שתי כפיות סוכר, שתי כפות חומץ לבן וחצי כפית כלור. הג'ל המתנפח יוצר אפקט קרח גבישי ונוצץ וגם מאריך את חייהם של הפרחים.

ולסיום, שני ניסויים כיפיים שאפשר לעשות עם הילדים או הנכדים:

• תוכלו להוסיף לג'ל באגרטל עם פרחים לבנים (למשל, ציפורנים או ורדים) מעט צבע מאכל ולראות כיצד הפרחים משנים בהדרגה את צבעם.

• תוכלו להנביט שעועית, תירס, מש וקטניות נוספות אחרות על מצע ג'ל ספוג מים. אחת מנקודות הכשל בניסוי הזה, כאשר הוא מבוצע בבית הספר היסודי, היא ההתלהבות היתרה של הילדים להשקות את הנבטים והם נרקבים. כאשר הנבטים נובטים על מצע הג'ל, זה לא קורה והנבטים צומחים ירוקים ויפים.

מתוך: http://biggeekdad.com/2015/06/adult-diapers-for-gardeners/

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.