פתרונות לנחירות

אין ספק שבן זוג הנוהג לנחור בשנתו עלול להוות מטרד לא קטן, במיוחד במקרים בהם האדם ששוכב לצדו במיטה ניחן בשינה קלה במיוחד. בנוסף לכך, לא אחת הנחירות נוצרות על רקע מעבר לא תקין ברמה פתולוגית של אוויר בדרכי הנשימה. במקרים האלו ייתכן מאוד כי האדם הנוחר סובל מתסמונת הנקראת דום נשימה בשינה, שיש בה כדי לסכן את בריאותו ולא רק את איכות שנתו. תסמונת דום נשימה בשינה מאופיינת ביקיצה מהשינה פעמים רבות במהלך הלילה עקב חסימת נתיבי האוויר. לרוב התסמונת מתפתחת על רקע השמנת יתר, הגורמת להסננת תאי שומן לאזור הלוע והלשון. במאמר שלפניכם נפרט אודות מגוון מוצרים המיועדים לסייע בהפחתת מידת החומרה של התופעה ולטפל גם כן בתופעת הנחירות אחת ולתמיד.

משאבת ה- CPAP

משאבת ה- CPAP או מכשיר ה- CPAP מאפשר לסובלים מדום נשימה בשינה ליהנות מנתיבי אוויר פתוחים לרווחה במהלך כל הלילה כולו ללא הפרעות. היתרון של המכשיר הנייד בא לידי ביטוי בכך שניתן לשאת אותו לכל מקום וכך ליהנות משינה ערבה גם במהלך חופשה. למכשיר יש להתאים מסיכה תוך התייחסות לכל מטופל ומטופל באופן אישי. התאמה אופטימאלית בין המסכה להעדפותיו של המטופל תגרום להפחתה במידת הסרבול של השימוש במכשיר.
בהזדמנות זו יש להזכיר את מסיכת CPAP ALLEN, מסכה רכה המונעת דליפות אוויר, גירויים בעור, רעשים לא נעימים ולחץ על הקשת התומכת במסכה. מסכה נוספת שכדאי להזכיר בהקשר זה היא מסכת CPAP Advanced, העשויה מבד היפו אלרגני, המאפשרת לעושים בה שימוש לישון בכל תנוחה שהיא וליהנות גם כן מלחץ מופחת בקשת התומכת.

מייצב לשון רפואי

מייצב לשון רפואי מהווה טיפול שמרני ופשוט יותר ממשאבת ה- CPAP שכן הוא לא כרוך בהרכבת מסיכה או בשימוש בציוד חשמלי במהלך השינה. מייצב הלשון מיוצר מסיליקון רפואי מיוחד שלא גורם לגירוי חלל הפה והשפתיים ופועל על ידי כך שהוא מונע מבסיס הלשון לצנוח במהלך השינה ולגרום להיצרות נתיבי האוויר וחסימתם. מעבר לכך שבאמצעות שימוש במייצב לשון רפואי ניתן לחסוך ניתוחים מסוכנים או שימוש באמצעים יקרים ומסורבלים, הרי שהוא מסייע גם לסובלים מחיכוך שיניים במהלך השינה להימנע משחיקה של השיניים בלילה.

AIRMAX - מרחיב נחיריים הולנדי

הפתרון האחרון שנציג במאמר זה הוא גם הפשוט והשמרני מכולם - מרחיב נחיריים מהפכני הנקרא AIRMAX. מרחיב הנחיריים ההולנדי ניתן לשימוש בקלות רבה מאוד: כל שיש לעשות הוא למקם אותו בתוך האף והודות לעיצוב הייחודי שלו, ללא ביצוע כל פעולה נוספת מצד המשתמש, המרחיב נכנס לפעולה ותורם להרחבה של חלל הנחיריים בכעשרים אחוז.
מרחיב הנחיריים AIRMAX, שכשמו כן הוא, תורם להרחבה מקסימאלית של נתיבי האוויר באף, מיוצר מחומר פלסטי רפואי מיוחד נטול ריח ונושא את אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי, ה- FDA. בנוסף לכך, המתקן עמד בהצלחה בסדרה של מחקרים קליניים שבחנו את רמת היעילות שלו בטיפול בנחירות וכן קיבל את אישורי משרד הבריאות של האיחוד האירופאי.

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.