כושר זה אושר - מכשירי התעמלות ציבוריים


נגמרו התירוצים... אם עד כה, לא עסקתם בפעילות גופנית כי לא יכולתם להרשות לעצמכם מנוי לחדר כושר, לא היה לכם זמן לצעוד, הנכדים הגיעו לבקר ואיבדתם את החשק (ועוד מיליון וחצי תירוצים בערך ), מיקומם של אביזרי כושר בגנים ציבוריים מנטרל את התירוצים שהיו לכם, ומותיר אתכם מול שאלה אחת בלבד - היכן ממוקם גן השעשועים הקרוב אליכם?
ברחבי הארץ פרושים כמה עשרות גנים ובהם מתקני כושר שונים. גנים אלה, לרוב, ממוקמים בקרבת גני שעשועים לילדים, כך שאינכם צריכים להיפרד מהנכדים. במידה והם בוגרים דיים, תוכלו לעשות את הכושר יחד איתם. במידה והם צעירים יותר, תוכלו לשחרר אותם לשחק בגן השעשועים שלהם, בעוד אתם מתאמנים על מכשיר ממנו תוכלו להשקיף עליהם.

כושר זה אושר - מכשירי התעמלות ציבוריים

כושר באוויר הצח הוא תמיד נעים יותר ממכון הכושר הסגור או מהבית. תוכלו להצטייד בחבר/ה טוב/ה, לתפוס מתקן כושר הליכה באוויר זוגי ולפטפט תוך כדי האימון. אם אתם מהזאבים הבודדים, תוכלו להצטייד בנגן Mp3 עם המוסיקה הממריצה החביב עליכם, ופשוט לצלול לעולם שלכם. תופתעו לגלות איזה קילומטראז' אתם יכולים לעשות כך, כשאתם שקועים במוסיקה.

אין ויכוח על כך שהשילוב בין אוויר צח ואימון גופני מעוררים את התיאבון (ולראיה, האימהות הרבות המאכילות את ילדיהם בגינות הציבוריות), לכן, הכינו לעצמכם צידה טעימה לאימון: ירקות פרוסים, פירות חתוכים, אגוזים למיניהם, גרנולה וגם חטיפי אנרגיה, כולם יכולים לשמש אתכם כנשנוש בין תרגיל במכשיר אחד לאחר. כמובן שמומלץ להצטייד גם בשתייה כמים או מיץ פירות טבעי.

הקפידו שלא להציב לעצמכם רפים גבוהים מידי וחיזרו לכושר בהדרגה. גם אם בעבר הייתם בכושר גופני מעולה, הקפידו להעלות את כמות התרגילים ואת רמת המכשירים באופן הדרגתי ולאחר חימום קצר.

גם אם אין המדובר באימון "רשמי", הצטיידו בבגדים ובנעליים נוחים, המתאימים לשימוש במכשירים השונים. נעליים שאינן מתאימות עלולות לא רק להכאיב לרגליכם, אלא גם לפגוע בגבכם. אם אינכם חשים בנוח לצעוד ברחוב בנעלי הספורט הישנות והנוחות שלכם, תוכלו לקחתן איתכם בתיק ולהחליף במקום, בישיבה על אחד הספסל המרובים שישנם בכל גן כזה.

מתוך: http://www.governing.com/generations/government-management/gov-senior-playgrounds-popping-up.html

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.