חיתולים - לא לתינוקות בלבד?


שוק החיתולים למבוגרים בנסיקה חדה למעלה ובארה"ב, הוא, בקרוב מאד, עתיד להגיע לנפח מכירות השווה לזה של החיתולים המיועדים לתינוקות.

חיתולים למבוגרים

בזכות נחישותם האינסופית של הורים לשמור את ישבנו של תינוקם יבש, הפך מותג החיתולים Huggies של Kimberly-Clark למעצמה עולמית, אשר מגלגלת מידי שנה מחזור מכירות המגיע למיליארדי דולרים. אולם, קהל היעד של אחד מקווי ייצור החיתולים האחרונים של החברה המצליחה אינם התינוקות או אפילו הסבים והסבתות שלהם. במקום זאת, מודעות הפרסומות לליין מציגות דוגמניות ארוכות רגליים ומצחקקות, שנראות כאילו בקושי חצו את גיל הארבעים ומציגות לנו את Depend Silhouette. ענקית הטיפוח האישי החלה בשיווק אגרסיבי באמצעי המדיה השונים, מכיוון שתחום החיתולים למבוגרים הפך לגדול ומשתלם מכדי להתעלם ממנו.

על פי ממצאי Urology Care Foundation אחד מכל שלושה מבוגרים (כ-80% מהם נשים) חווים בעיות שליטה בשלפוחית השתן. הסיבות לכך רבות וכוללות היריון ולידה, מצבים בריאותיים כסכרת והשמנת יתר ושינויים החלים בעת הזדקנותו של הגוף, כך על פי Mayo Clinic.

"אנחנו מנסים לנרמל את המוצר ולהפוך אותו אפילו לכיפי, עם אנשים אמיתיים בפרסומות שלנו, שאומרים "היי, יש לי בריחת שתן, זה לא סיפור גדול"" מספר ג'יי גוטליב, מנהל תחום טיפוח נשי וטיפוח מבוגרים באמריקה הצפונית.
בתקווה לתפוס נתח גדול יותר של שוק המוצרים המטפלים בבריחת השתן, הציגה Kimberly-Clark בשנה שעברה את Poise Impressa, מוצר שאיננו רק סופג את השתן שדלף, אלא אף מסייע במניעת בריחת השתן עצמה. קהל היעד של המוצר כולל נשים הסובלות מבריחה או דליפת שתן מסוג אי נקיטת שתן במאמץ (Stress urinary incontinence), אשר עלולה להתרחש בזמן שיעול, צחוק, התעטשות או אפילו ריקוד. במודעות המפרסמות את המוצר מככבת אישה מחייכת בגיל עמידה, תחת המיתוג (וההבטחה) שהמוצר יאפשר לך לצחוק מבלי לדלוף.

בשורה התחתונה: על פי הצפי, מכירות המוצרים המטפלים בבריחת שתן למבוגרים עתידים לעלות ב-48% בין השנים 2015 ו-2020, בעוד מכירות החיתולים לתינוקות יעלו, על פי אותו צפי, רק ב- 2.6%.

מקור: http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-02-11/the-adult-diaper-market-is-about-to-take-off

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.