התקדמות הטכנולוגיה במוצרי הספיגה למבוגרים

במהלך שני העשורים האחרונים זכינו להיחשף לאינספור התפתחויות טכנולוגיות במגוון רחב של תעשיות, כשבעיקר מדובר בהתפתחויות מרחיקות לכת בתחום התקשורת והמחשבים. במאמר זה ניגע באחת התעשיות שהופכות ליותר ויותר רלוונטיות בתקופה הנוכחית, עם העלייה בתוחלת החיים, כשהכוונה היא כמובן לתעשיית מוצרי הספיגה למבוגרים. רבים לא יודעים זאת, אבל בתעשייה זו התרחשו כמה קפיצות דרך משמעותיות ביותר בעשורים האחרונים, עליהן נרחיב במאמר שלפניכם.

התקדמות הטכנולוגיה במוצרי הספיגה למבוגרים
דרישות השוק שהניעו את ההתפתחויות הטכנולוגיות

בחלק ניכר מהמקרים, ההתקדמויות הטכנולוגיות מגיעות בעקבות דרישות השוק וזהו בדיוק המקרה גם בכל הקשור להתפתחות שהתחוללו בתעשיית מוצרי הספיגה למבוגרים. בעבר מוצרי הספיגה שימשו בעיקר אוכלוסיות סיעודיות ומאושפזים ולכן לא היה צורך ממשי בייצור של מוצרי ספיגה דיסקרטיים. כיום לעומת זאת, ישנם רבים בגיל הזהב שממשיכים להיות פעילים גם בגילאים מבוגרים ביותר, כשמערכות הגוף השונות כבר לא מתפקדות כתמול שלשום.
מאחר ואדם מבוגר הסובל מבעיות שליטה על הסוגרים, אך ממשיך לתפקד בחברה לא מעוניין מן הסתם לחשוף את הבעיות שלו בפני כל אחד, נוצר הצורך לייצר מוצרי ספיגה דיסקרטיים במיוחד, שניתן יהיה לעשות בהם שימוש מבלי שאיש יהיה מודע לכך. כתוצאה מהצורך, החלו היצרניות הגדולות בתחום לייצר מוצרי ספיגה דקים מאוד ודיסקרטיים מאוד. את מוצרי הספיגה האלו, ניתן ללבוש ללא חשש מכך שאיש זולתכם יהיה מודע לכך שאתם עושים בהם שימוש. הכוונה היא בעיקר לאותם תחתונים סופגים מודרניים, המשמשים את הסובלים מבריחת שתן בדרגת חומרה קלה עד בינונית.

התאמה אישית של מוצרי הספיגה

אחד החידושים המשמעותיים ביותר שהתחוללו בתחום מוצרי הספיגה למבוגרים, בא לידי ביטוי באפשרות להתאים את המוצרים למשתמש באופן המושלם. אם בעבר מגוון המידות והגזרות היה מצומם מאוד, הרי שכיום ישנן גזרות לנשים וגזרות לגברים ומגוון רחב של מידות, על מנת ליצור את ההתאמה המושלמת בין המשתמש למוצר. כל היצרנים בתחום מפרסמים את המידות השונות בעלוני המידע, תוך פירוט המשמעויות של המידות השונות מבחינת מידת המכנסיים והיקף המותניים.

מוצרים היפו אלרגניים

בעבר ניתנה התייחסות מינימאלית לכל הנושא של אלרגיות ורגישויות עוריות מסוגים שונים. עם זאת, לאחר תלונות רבות שהגיעו מצד הצרכנים, החליטו יצרניות מוצרי הספיגה לשלב במוצרים שלהן חומרים שונים להרגעת העור כמו לדוגמה ויטמין E, קמומיל ותמציות של צמח האלוורה, ולהוציא מהמוצרים חומרים שעשויים לעורר רגישות ואדמומיות. כמו כן המוצרים המודרניים מאפשרים לעור לנשום בצורה טובה יותר וכך מפחיתים את הסיכוי להתפתחות של תופעות שמקורן בהזעה מוגברת או חיכוך בין מוצר הספיגה לעורו של המשתמש.

ספיגה מרבית ללא דליפות

מעבר לכל מה שהוזכר לעיל, מוצרי הספיגה המודרניים למבוגרים מתאפיינים ביכולת ספיגה מרבית, ללא דליפות. הספיגה המשופרת מתאפשרת הודות לשיפור בחומרים מהם מיוצרים מוצרי הספיגה המודרניים, המאפשרים לספוג כמות נוזלים גדולה יותר באמצעות כמות קטנה יותר של חומרי ספיגה.

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.