האם אתם זכאים לקבלת מוצרי ספיגה של פריבל חינם?


מתוך אתר הביטוח הלאומי: 
הביטוח הלאומי רואה חשיבות רבה בהישארותו של הזקן בביתו, בחיק משפחתו ובתוך הקהילה. לפיכך נותן הביטוח הלאומי גמלת סיעוד למי שהגיע לגיל הפרישה והוא גר בבית, וזקוק לעזרת אדם אחר בביצוע פעולות היום-יום (להתלבש, להתרחץ, לאכול, להתהלך בבית וכיו"ב), או שהוא זקוק להשגחה בבית למען בטיחותו.
הזכאי לגמלת סיעוד יבחר את השירותים המתאימים לו מתוך סל השירותים הקיים: טיפול אישי ע"י מטפל/ת בביתו, ביקור במרכז יום, אספקת מוצרי ספיגה, אספקת משדר מצוקה ושירותי כביסה.
מי שמעסיק מטפל צמוד יכול לקבל את גמלת הסיעוד בכסף, ובלבד שהוא עומד בתנאים שנקבעו.
חשוב לדעת: שירותי הסיעוד ניתנים רק למי שזקוקים לסיוע של אדם אחר בביצוע פעולות היום יום, ולא למי שזקוקים לשירותי משק בית בלבד.

אז איך ניתן לקבל את מוצרי פריבל?
במידה ואתם אכן זכאים לגמלת סיעוד ומועניינים במוצרי ספיגה יש לפנות לחברת כמיטק ולבקש לקבל את התחתונים הסופגים של פריבל Prevail
ניתן לבקש תחתונים סופגים באיכות מעולה החל ממידה S ועל למידה XXL, לפרטים מול כמיטק יש להתקשר למספר: 09-7620000 שלוחה 4.

מידע נוסף אודות זכאות לקבלת מוצרי פריבל ניתן לקבל באתר כמיטק בקישור הבא: http://www.chemitec.co.il/info-for-entitles/168-btl-info,
אתם מוזמנים להתקשר לנציגינו במספר - 1-700-70-22-70 ולברר כל כל מגוון המוצרים הקיימים.

בהצלחה!

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.