בריחת שתן - צמחי מרפא והגישה הסינית (חלק ד')


כתבה ב - 5 חלקים.
שורשיהן של הרפואה המבוססת על צמחי מרפא ושל הרפואה הסינית נעוץ בעבר ויש להן היסטוריות עתיקות יומין. הן מכילות (כך, על פי הדוגלים בשימוש בהן) מענה לכל בעיה פיזית או נפשית שאתם נתקלים בה. היות ובעיית בריחת השתן הינה נחלתם של נשים וגברים רבים, מן הסתם, נמצא התייחסויות רבות אליה בשני סוגי רפואה עתיקה אלה.

Gosha-jinki-gan

תערובת צמחים יפנית מסורתית המורכבת מעשרה סוגי צמחים. התערובת נמצאה יעילה במקרים של דליפת שתן לא רצונית הנובעת משלפוחית רגיזה. היא (על פי המאמינים בשימוש בה) מצמצמת את תחושת הדחיפות, תדירות הטלת השתן ומפחיתה השתנת לילה מרובה אצל נשים וגברים. התערובת עובדת במקביל
על הגדלת קיבולת השלפוחית והקטנת תדירות ההתכווצויות שלה.

בוכו (Buchu)

צמח ה- Agathosma betulina ידוע ביכולותיו היעילות הנוגעות לתחזוקת מערכת השתן. בגלל תכונותיו המשתנות, האנטי-בקטריאליות ונוגדות הדלקת, הוא נמצא יעיל במיוחד במקרים של בריחת שתן כתוצאה מזיהומים ובמניעה של זיהומים הנגרמים כתוצאה משאריות שתן הנותרות בשלפוחית.
השרו כפית מלאה של עלי הצמח היבשים בכוס מים חמים למשך 5-10 דקות, סננו ושתו מספר כוסות ביום עד לקבלת התוצאה המבוקשת.

דבקה זיפנית (Cleavers)

דבקה זיפנית נחשבת לאחד הצמחים הקלאסיים בטיפול בבעיות בדרכי השתן והיא נחשבת ליעילה במיוחד במקרים של דלקות בשלפוחית השתן ושלפוחית במצב של פעילות יתר. יכולתה ליצור ציפוי לדפנות השלפוחית מגן על השלפוחית מפני גירויים וצריבה.

אקופונקטורה (דיקור סיני)

על פי הרפואה הסינית, דיקור יכול לצמצם את בריחת השתן על ידי חיזוק מערכת השתן והשבת האיזון לכליות. הוא יכול להאריך את יכולתכם להתאפק ולהקטין את הדחיפות בה אתם חשים בצורך להטיל שתן.
נקודות הדיקור היעילות ממקומות, ברובן, בבטן התחתונה ובגב התחתון והן כוללות את:LI 11, ST 36, BL23, BL28, BL31, BL32, BL39, KI3, GV4, CV3, CV 4 ו-CV6.

קראו את המשך הכתבה:

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.