בריחת שתן - ויטמינים ותוספי מזון (חלק ג')


כתבה ב - 5 חלקים.
בריחת שתן נודעת מסיבות רבות, ולכן, לטיפול בה יש גישות שונות. אחת מהגישות גורסת שימוש בויטמינים ותוספי מזון, אשר מטרתם לאזן חוסרים קיימים בגוף.

הכירו שני תוספים יעילים ומוצר אחד שתמצאו על מדף בכל סופרמרקט, אשר יסייעו לכם להתמודד עם בריחת שתן.

מגנזיום

דרך יעילה נוספת לטיפול בבריחת שתן היא נטילת תוסף מגנזיום, במיוחד כאשר הגוף שלכם מאותת לכם על מחסור בו (עם תופעות כהתכווצויות שרירים ברגליים בלילה). מגנזיום חיוני ליכולת להרפות את השרירים בגוף, ואם נקשר זאת ישירות לבריחת השתן, מגנזיום גורם לשרירי שלפוחית השתן להשתחרר ולהתרוקן עד תומה, וכך, למנוע את הסיכון שהתפתחות בקטריות בשרידי השתן שבשלפוחית.
העשירו את התזונה שלכם במזונות עתירי מגנזיום כאגוזים, זרעים ובננות. נוסף על כך, תוכלו להוסיף מלחי אפסום (מלח אנגלי- מגנזיום גופרתי) בכמות של כוס אחת או שתיים למי האמבט שלכם מספר פעמים בשבוע, כדי לגרום לספיגה של מגנזיום דרך העור. דרך נוספת היא נטילת תוסף מגנזיום בכמות היומית המומלצת. הוספת המגנזיום נמצאה יעילה במצבי אי נקיטת שתן מדחיפות (Urge Incontinence)

ויטמין D

ויטמין D מסייע לתחזוקת השרירים בגופנו ולכן אף הוא יעיל בתחזוקת השרירים השונים המשתתפים בתהליך הטלת השתן.
העשירו את התזונה שלכם במאכלים שבהם ויטמין D, כדגים, פירות ים, חלמונים, חלב מועשר ומוצרי חלב נוספים. תוכלו ליהנות מאמבטיות שמש יומיות (10 דקות בשעות הבוקר המוקדמות) או לצרוך אותו כתוסף מזון.

חומץ תפוחים

לחומץ תפוחים ישנן תכונות חיוביות רבות התורמות לבריאותינו. אחת מהן היא היכולת להילחם בדלקות ובזיהומים בדרכי השתן ובשלפוחית.
ערבבו שתי כפות חומץ תפוחים איכותי בכוס מים פושרים והמתיקו במעט דבש. שתו 2-3 כוסות ביום, עד לקבלת התוצאה הרצויה.

שימו לב,
אל תשתמשו בחומץ תפוחים במקרה של שלפוחית שתן בפעילות יתר, או כאשר אתם חשים כי הוא מגרה לכם את השלפוחית.

טיפ נוסף,
בכל מקרה של שימוש בתוסף מזון או ויטמינים, מומלץ להתייעץ ברופא המשפחה או ברופא המטפל, על מנת לוודא כי אינכם מחמירים את הבעיה, יוצרים התנגשות בין תרופות שונות שאתם נוטלים או מזיקים לעצמכם.

קראו את המשך הכתבה:

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.