בריאות הפה ותחזוקת שיניים תותבות


רבים לא מודעים לכך, אבל באופן עקרוני התחזוקה והניקיון של השיניים התותבות קלים יותר בהשוואה לתחזוקה ולניקיון של שיניים רגילות והסיבה לכך נעוצה בעובדה שפשוט יותר לנקות באופן יסודי את השיניים כאשר הן נמצאות מחוץ לחלל הפה. עם זאת, גם את ניקיון השיניים התותבות ניתן להזניח מבלי משים ולפגוע בהיגיינה שלהן. במאמר שלפניכם נפרט אודות מספר מוצרים המיועדים לשמירה על ניקיון והיגיינת השיניים התותבות בקלות רבה מאוד.
שיניים תותבות

מברשת לשיניים תותבות

מברשת ייעודית עבור שיניים תותבות, המצוידת בידית אחיזה יציבה, עמידה ונוחה לאחיזה ובשני סטים של מברשות: מברשת עדינה ומברשת גסה לניקוי אופטימאלי של השיניים. סיבי המברשת עמידים מאוד בפני שחיקה ומסודרים בצפיפות על מנת לספק ניקיון מיטבי.
קוקידנט – משחת הצמדה לשיניים תותבות
משחת הצמדה לשימוש יומיומי המקנה תחושת ביטחון אופטימאלית באכילה, צחוק ודיבור כמובן. המשחה המיוחדת והמתקדמת מאפשרת למנוע חדירה של שיירי מזון מתחת לשיניים התותבות. טעמה ניטרלי והיא לא מכילה צבעי מאכל או חומרי טעם וריח כך שהיא לא משפיעה על טעם המזון הנאכל.

Aquajet – אקווה ג'ט

אקווה ג'ט הוא מתקן המתיז מים בסילון דק ביותר, הכולל ארבע אפשרויות שונות של עוצמת סילון. המתקן פועל באופן הידראולי ומאפשר לנקות את השיניים גם מתחת לגשרים, מסביב לכתרים, מסביב לשתלים ועוד. הייחודיות של סילוני המים שמתיז המכשיר מאפשרת לסלק שאריות מזון לרבות שאריות מזון עקשניות ביותר בזמן קצר יחסית וביעילות רבה מאוד. באופן זה מסייע המכשיר למניעת עששת ולסילוק של ריחות לא נעימים מהפה.
האקווה ג'ט מתחבר ישירות לברז המים באמצעות לחיצה קלה על המתאם המותקן על הברז ללא שום קושי. את המתאם ניתן להסיר באותה הקלות וכך הברז של הכיור נותר פנוי לשימוש ללא הפרעה וזאת בניגוד למצב שבו הוא תפוס על ידי צינור מסורבל, כפי שאופייני בדגמים רבים של מכשירים דומים. הערכה המשפחתית של האקווה ג'ט כוללת ארבעה מתזים ומתקן מעוצב לתליה על הקיר בחדר האמבטיה.

טבליות קוקידנט לניקוי שיניים תותבות

טבליות מיוחדות בעלות זוג פעולות לניקוי מהיר של שיניים תותבות. הודות לטבליות המתקדמות של קוקידנט ניתן לנקות באופן מושלם את השיניים התותבות תוך רבע שעה בלבד. יש לציין כי מעבר לכך שהטבליות מונעות התפתחות משקעים שמקורם בבקטריות ובשיירי מזון, הרי שהן מאפשרות להיפטר גם מכתמים עקשניים במיוחד, שלא ניתן להסיר באמצעות התכשירים האחרים בשוק.
על מנת ליהנות מיעילות מרבית בשימוש יש להכניס טבליה אחת בלבד לחצי כוס עם מים פושרים ולהשרות למשך חמש עשרה דקות לכל הפחות. לפי הצורך ניתן להשרות את השיניים לפרקי זמן ארוכים יותר כך שבהחלט ניתן גם להשרות את השיניים בתמיסה למשך הלילה כולו. לאחר מכן יש לשטוף היטב את השיניים התותבות מתחת למים זורמים.
מומלץ לעשות שימוש בטבליה אחת בלבד מדי יום, לא להניח את הטבליות בקרבת ילדים ולהימנע ממגע בעיניים. כל אריזה מכילה שישים טבליות.

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.