אם טריה מפרסמת תמונה עם תחתונים סופגים למבוגרים ומתארת את הרגשתה יום לאחר הלידה

כל מי שילדה בעבר, וזוכרת את התחתונים חד פעמיים אותם נאלצה ללבוש לאחר הלידה, תוכל להזדהות עם תמונת הסלפי שפרסמה אריקה אנדריוס, לבושה בתחתונים סופגים למבוגרים, 24 שעות בלבד לאחר שילדה את בנה החמישי.

אריקה, מיילדת מאוהיו, שיתפה את התמונה, בה היא מצולמת עם בנה היונק במנשא בד צמוד לחזה, בעמוד הפייסבוק של יצרנית המנשאים לתינוקות Sakura Bloom , והתמונה זכתה תוך פרק זמן קצר ל-127,000 לייקים ול-33,000 שיתופים.

אם טריה מפרסמת תמונה עם תחתונים סופגים למבוגרים ומתארת את הרגשתה יום לאחר הלידה

מדוע?

מכיוון שהיא אומרת בכנות וברהיטות את מה שנשים חושבות ביום שלאחר הלידה - "הגוף שלי חש כאילו סיים זה עתה ריצת מרתון".

מילותיה המעודדות אינן מסתיימות כאן. הנה הטקסט במלואו בתרגום לעברית (המקור לקוראי אנגלית מצורף בתחתית התרגום):

"ככה זה נראה 24 שעות לאחר מכן. תינוק במנשא. עור נוגע בעור. טיטולים למבוגרים וזוהר ורדרד. גופי חש כאילו רץ מרתון וליבי פתוח לרווחה מהמסע של אתמול. לידה פותחת אותנו כפי שרעידת אדמה פותחת את הארץ ואני עדיין במצב אינטימי ושברירי של כאבי פתיחה זו. אני חשה חשופה. אמוציונאלית. שונה. אני מרגישה כאילו אני על פניו הגליים של האוקיינוס, נזרקת הלוך ושוב בין שמחה, הכרת תודה, מלנכוליה ויגון. לפני 23 שעות החזקתי חיים בתוכי ולפני 24 שעות געשתי והשתניתי כדי לאפשר לחיים לזרום ממני, לתוך ידי הממתינות. הריקנות בתוך רחמי גורמת לתחושת קריסה כבדה לתוך המציאות, אבל אז, החיים הקטנים החדשים האלה מחפשים את חזי כדי לינוק ממנו, ואני חשה שלמה שוב. אני עדיין מעכלת את המסע המופלא שעברה משפחתי וחשה יראת כבוד לכוח הפנימי שלנו כבני אנוש, כנשים וכאמהות. רגע זה איננו דומה לשום דבר אחר"

"This is what 24 hours postpartum looks like. Baby in sling. Skin to skin. Adult diapers. And a rosy glow. My body feels like it ran a marathon and my heart is wide open from yesterday's travels. Birth opens us like an earthquake opens the earth and I am still in the intimate, fragile throes of that opening. I feel raw. Emotional. Different. I feel like I'm on the undulating surface of the rippling ocean being tossed back and forth between happiness, gratitude, melancholy, and grief. 23 hours ago I held life within and 24 hours ago I surged and transformed allowing life to flow through me, into my waiting hands. The emptiness in my womb brings a heavy feeling crashing into reality but then this new little life whimpers, searching for the breast with soft rooting, and I feel whole again. I am still processing the beautiful transition my whole family has traveled through and I am in complete awe of our strength as humans, women, and mothers. This time is simply unlike any other."


משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.