אביזרי בטיחות למבוגרים

ככל שאנו מזדקנים, אנו רוכשים יותר ויותר ניסיון חיים כך שבאופן עקרוני כמות התאונות, בדגש על התאונות והפציעות שמתרחשות בבית, הייתה אמורה לצנוח עם השנים. עם זאת, הסטטיסטיקות מראות כי דווקא ההיפך הוא הנכון. אדם קשיש נמצא בסיכון מוגבר לתאונות בבית, בעיקר לנפילות. במקרים רבים מדובר למשל על נפילות המתרחשות על רקע לחץ דם נמוך ומעבר מישיבה לעמידה, היתקלות בחפצים שונים על רקע בעיות ראייה, היחלשות של שרירי הרגליים או הידלדלות שרירי הידיים ועוד.
עוד יש לציין בהקשר זה כי כל תאונה או פציעה המתרחשת בגיל מבוגר, עלולה לגרום להידרדרות מהירה במצבו הכללי של הקשיש, כשהכוונה היא הן למצבו הפיזי והן למצבו הנפשי. אי לכך, חשוב להקדים תרופה למכה ולעשות שימוש באביזרי בטיחות שונים שעשויים לא פחות מלהציל חיים. במאמר שלפניכם נפרט אודות חלק מהאביזרים החשובים ביותר שיש להזכיר בהקשר זה.

אביזרי בטיחות למבוגרים

ידית אחיזה מנירוסטה לאמבטיה

ידית נירוסטה לאמבט או מאחז יד מנירוסטה לשירותים או למקלחת הוא אביזר בטיחות בסיסי אך בעל חשיבות עצומה לסובלים מבעיות ניידות ולבני גיל הזהב באופן כללי. את האביזר ניתן להרכיב על הקיר או בכל אזור אחר שבו יש לעבור מישיבה לעמידה ולהיפך. אביזר זה תורם לשמירה על היציבות וניתן להרכיב אותו בזווית הנוחה ביותר למשתמש באופן אישי. הידיות הסטנדרטיות מגיעות בגדלים 30, 45 ו- 61 סנטימטר.
מעקה מתקפל נירוסטה – זרוע מתרוממת לשירותים ולאמבטיה
דגם מתקדם יותר של הידית הפשוטה הוא המעקה המתקפל מנירוסטה. המעקה המתקפל הוא מעין מאחז המתחבר לקיר באמצעות הברגה, המקנה יציבות וביטחון למשתמש בשירותים, באמבטיה, במקלחת או בכל אזור אחר בבית. היתרון של הזרוע הניתנת לקיפול הוא שמדובר בזרוע ארוכה יותר, שניתן להיאחז בה גם במרחק רב מהקיר. כמו כן יתרונה הגדול בא לידי ביטוי בכך שכאשר היא לא נמצאת בשימוש, ניתן פשוט לקפל אותה חזרה באין מפריע.

הגבהה לאסלה עם ידיות

חלק ניכר מהנפילות בגיל המבוגר מתרחשות בשירותים, בזמן הישיבה או הקימה ממושב האסלה. בגילאים מבוגרים אנו נוטים לאבד מסת שריר ושלד בקצב מואץ וכתוצאה מכך קומתנו הולכת ונהיית נמוכה ככל שחולפות השנים. על מנת להימנע ממצב של חוסר התאמה בין מימדי הגוף לאסלה, מה שעלול להגדיל את הסיכוי לנפילות, מומלץ להתקין במועד המתאים הגבהה לאסלה, תוך מתן עדיפות להגבהה הכוללת ידיות אחיזה על מנת לסייע בשמירה על היציבות.
הדגם הסטנדרטי של הגבהה לאסלה עם ידיות שוקל 6.3 ק"ג, גובה משענת היד הוא 21 ס"מ וגובה ההגבהה עצמה עשרה סנטימטר.

כיסא העברה זז לאמבטיה

כיסא העברה זז לאמבטיה הוא לא פחות מפתרון מושלם עבור קשישים המתקשים במעבר לאמבטיה/מקלחת. הכיסא מצויד בשלדת אלומיניום קלת משקל, עמידה וחזקה במיוחד, שאינה מחלידה וגלגלים נוחים בדגמים מסוימים. כמו כן ניתן לקפל את רגלי הכיסא על מנת שניתן יהיה לאחסן אותו בקלות מבלי שיתפוס מקום רב מדי. בנוסף לכל זה הכיסא מצויד בידית פלסטיק ABS מצדו האחד ובמתקן סבון מצדו השני ליעילות מרבית.

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.