בלוג

הקיץ רשמית התחיל וזה הזמן להיות זהירים ולהתנהג בצורה חכמה בשמש כולנו צריכים לדאוג לבריאותנו בקיץ ובפרט אוכלוסיית הגיל השלישי, כמובן שבכל ימות השנה צריך לשמור כמה שאפשר על בריאות הגוף אך בקיץ - להיות יותר זהירים!
אספנו כמה טיפים לאנשים הכי קרובים ללבכם ולכם נשאר רק ליישם ולהפיץ.
חדש בתחום מוצרי הספיגה: פדים מתקדמים לספיגה מוגברת עם הפנטנט Dri-Fit™

מותג מוצרי הספיגהPrevail מארה"ב, המשווק בישראל על ידי חברת "ליברטי", משיק מוצר חדש בתחום מוצרי הספיגה: פד חדשני המשלב טכנולוגיות ייצור מתקדמות המאפשר לנשים ולגברים המתמודדים עם בריחת שתן להמשיך בשגרה חיים רגילה עם דגש מיוחד על בריאות העור ונוחות מלאה. הפדים מתאימים גם לנשים (עם זרימה מוגברת בתקופות מיוחדות כמו) אחרי לידה.
הזכאי לגמלת סיעוד יבחר את השירותים המתאימים לו מתוך סל השירותים הקיים: טיפול אישי ע"י מטפל/ת בביתו, ביקור במרכז יום, אספקת מוצרי ספיגה, אספקת משדר מצוקה ושירותי כביסה.
מי שמעסיק מטפל צמוד יכול לקבל את גמלת הסיעוד בכסף, ובלבד שהוא עומד בתנאים שנקבעו.
חשוב לדעת: שירותי הסיעוד ניתנים רק למי שזקוקים לסיוע של אדם אחר בביצוע פעולות היום יום, ולא למי שזקוקים לשירותי משק בית בלבד.
זה עשוי לקרות בשלב מסוים אצל כל משפחה: הרגע בו אחד מבני המשפחה מוגדר כ"סיעודי" ברמות שונות. הגדרה זו מצביעה על כך שהוא זקוק לסיוע על מנת להתנהל, לעיתים סיוע צמוד סביב השעון. דבר זה מביא לכך שחיי המשפחה משתנים לאיך ערוך, מה שמצריך מבני המשפחה לדעת הכל על דרכי הסיוע במצב מסוג זה. הנה מספר עובדות הכרחיות על הנושא.
בריחת שתן וחוסר יכולת לשלוט במתן שתן הן בעיות שמעוררות אי נוחות רבה אצל גברים ונשים בכל הגילאים. לרוב, הן מופיעות כסימפטום למצב פיזיולוגי, נפשי או פסיכולוגי אחר, הדורש טיפול ממוקד בבעיה.
שורשיהן של הרפואה המבוססת על צמחי מרפא ושל הרפואה הסינית נעוץ בעבר ויש להן היסטוריות עתיקות יומין. הן מכילות (כך, על פי הדוגלים בשימוש בהן) מענה לכל בעיה פיזית או נפשית שאתם נתקלים בה. היות ובעיית בריחת השתן הינה נחלתם של נשים וגברים רבים, מן הסתם, נמצא התייחסויות רבות אליה בשני סוגי רפואה עתיקה אלה.
בריחת שתן נודעת מסיבות רבות, ולכן, לטיפול בה יש גישות שונות. אחת מהגישות גורסת שימוש בויטמינים ותוספי מזון, אשר מטרתם לאזן חוסרים קיימים בגוף.

הכירו שני תוספים יעילים ומוצר אחד שתמצאו על מדף בכל סופרמרקט, אשר יסייעו לכם להתמודד עם בריחת שתן.
חלק ממקרי בריחת השתן נגרמים כתוצאה מחולשה של סוגרים, שרירים ורצועות. זהו הסוג הנפוץ ביותר אצל נשים מבוגרות או צעירות וגברים עם בעיות בערמונית או מטופלים לאחר ניתוח ערמונית. אימון שרירי רצפת האגן יכול לסייע לכם בטיפול בתופעה, במיוחד כאשר היא נמצאת בשלביה המוקדמים. הוא מסייע לשפר את השליטה על שלפוחית השתן ולצמצם מצבים של דליפה אצל גברים ונשים כאחד, במקביל לשיפור היכולת בהתמודדות במצבי אי נקיטת שתן מדחיפות (Urge Incontinence) ואי נקיטת שתן במאמץ (Stress Incontinence).
דרכי טיפול ביתיות לבריחת שתן
כתבה ב - 5 חלקים. רקע וסיבות (חלק א'), חיזוק רצפת האגן (חלק ב'), ויטמינים ותוספי מזון (חלק ג'), צמחי מרפא והגישה הסינית (חלק ד'), טיפים כלליים (חלק ה')
הנה מספר דברים שבוודאי לא ידעתם על גבישי הג'ל שממלאים את הרווח בין שכבות הבד-נייר של החיתול: הם ידידותיים לסביבה, אינם רעילים והם מסוגלים לספוח כמות אדירה של נוזלים.

עכשיו, כשאתם כבר יודעים, הנה שלושה שימושים יצירתיים למדי בתכונות של החומר:
כולנו חווים בתקופה זו או אחרת של חיינו דיכאון. מצב זה יכול להתבטא בתחושת דכדוך קלה ויכול אף להגיע למצבים של חוסר רצון או חוסר יכולת לתפקד. כאשר כל פעולה הופכת לקשה ובלתי נסבלת, וכל בוקר אתם מתעוררים ליום חדש שאין לכם רצון להיות בו, סביר להניח שאתם ברמה מסוימת של דיכאון. ישנן תיאוריות רבות לגורמים לדיכאון, חלקן מטילות על הביולוגיה את האשמה (חוסר בדופאמין או בסרוטונין, תת פעילות בלוטת התריס ועוד), חלקן מעבירות את נטל האחריות דווקא לאלמנטים נפשיים (כתחושות אובדן, יגון, אשמה וכד').
אחת ההשלכות הישירות של ישיבה ממושכת, ולחילופין, גם של פעילות רבה, הם כאבי הגב. נדמה, כי מאז הזדקף האדם הקדמון על רגליו האחוריות והחל לצעוד, אין מנוס מלפגוש את הכאבים המציקים האלה, לא משנה כיצד נפעל.
עמוד 1 מתוך 4

משלוחים חינם מעל 299 ₪

דמי משלוח 29.90 ש"ח

המחיר הטוב ביותר

משלוחים לכל חלקי הארץ

קניה מאובטחת

משלוחים לכל חלקי הארץ

ברוכים הבאים לאתר ליברטי

באתר זה ניתן למצוא את כל הפתרונות לאיכות חיים בגיל השלישי, החל מחיתולים למבוגרים, עזרים המקלים על הפעולות היום יומיות ועד למוצרי ספיגה דיסקרטיים ואיכותיים ביותר. חשוב לנו שתהיו מרוצים לכן אם תרצו לשאול, אנו לשירותכם בכל עת, כתבו לנו או צלצלו ונשמח לענות.

מחסני החברה ממוקמים באזור התעשיה בקירת גת ברחוב מבוא סיוון 5, כ-3 דקות מכביש שש. מומלץ להתקשר לפני ההגעה לצורך תיאום.